המרכז לפינוי אסבסט

יש לכם גג אסבסט שאתם רוצים לפנות? פינוי אסבסט חייב להתבצע על ידי גורמים מורשים בלבד ובדיוק מהסיבה הזאת, בדקנו עבורכם את כלל השחקנים בשוק והנה אנחנו חוזרים אליכם עם המלצה אחת ברורה וחד משמעית – המרכז לפינוי אסבסט.

המרכז לפינוי אסבסט מציע את השירות המקצועי של פינוי אסבסט מזה שנים רבות בכל רחבי הארץ

המרכז פועל על פי כל התקנים המחייבים לפינוי אסבסט ועל פי רישוי חוקי לביצוע פינוי אסבסט מכל הסוגים ובכל היקף. במרכז לפינוי אסבסט תוכלו למצוא אנשי מקצוע אחראיים ורציניים, שמבינים היטב את הסיכונים הגלומים באסבסט ואת הכורח לבצע את תהליך הפינוי בצורה מאוד מחושבת ושקולה על מנת למנוע פגיעה בסביבה ובחיי אדם.

את תהליך פינוי האסבסט מבצע המרכז לפינוי אסבסט באמצעות מתודולוגיית פינוי סדורה ומוקפדת ובאמצעות סט של אמצעים וכלי עבודה ייעודיים, המבטיחים את פינוי האסבסט ללא כל נזק סביבתי. תהליך הפינוי מתחיל בהרטבה מאסיבית של כל משטחי האסבסט על מנת למנוע את התנתקות החלקיקים המזיקים ופיזורם באוויר. משם מבוצע פירוק זהיר של כל לוח ולוח, עיטוף מהיר שלו והנמכה אל הקרקע בצורה זהירה מאוד. את כל האסבסט שפורק, מפנה המרכז לאתרי הטמנת פסולת מורשים בלבד.

חוק האסבסט
גג אסבסט חוק

עד כמה שכל זה נשמע טריוויאלי, בתהליך הבדיקה שערכנו, גילינו שלא כל החברות העוסקות בתחום זה, אכן עומדות בתנאים אלה ולא כולן מקפידות על התקנים הרלוונטיים, מה שיכול להוביל לגרימת נזק סביבתי וסיכון חיי אדם כמו גם להטלת סנקציות חוקיות עליכם עצמכם. על כן, בתהליך הבדיקה בחנו לא רק את סוגיית המחיר והשירות, אלא גם את מידת ההקפדה על כללי הפינוי המחייבים ובכל הפרמטרים האלה, החל במחיר ועד הביצוע המקצועי, מציע המרכז לפינוי אסבסט את החבילה הטובה והאיכותית ביותר.

גם בסוגיית המחיר בחנו את כלל השוק וגילינו כי המרכז לפינוי אסבסט מציע את האיזון הטוב ביותר בין רמת השירות ועמידה בתקני הבטיחות של פינוי אסבסט ובין המחיר שהוא גובה עבור זה. רמת המחירים שגובה המרכז הם בהחלט לא הזולים ביותר, אך רחוקים מלהיות גם היקרים ביותר. את שירותי המרכז תוכלו להזמין במחירים בטווח הממוצע המקובל ובכל מקרה, תוכלו להיות בטוחים שעבור הכסף שאתם משלמים, אתם מקבלים שירות מקצועי מגורם אמין ומהימן מא' ועד ת'.

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים לפנות גג אסבסט ולהחליף אותו לגג חדש, אם אתם רוצים לפנות ערימת לוחות אסבסט שהצטברה אצלכם בחצר ואתם רוצים לעשות את זה בצורה בטוחה מבלי להשאיר אף חלקיק אסבסט אחד מאחור, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא על המרכז לפינוי אסבסט ואת ההמלצה הזאת אנחנו נותנים בפה מלא ולב שלם לאחר שבחנו שורה ארוכה של שחקנים בתחום ספציפי זה.