בחירתנו בקבלן מפתח

מה זה קבלן מפתח? ומתי נזדקק לו? אם אתם נמצאים לפני עבודות שיפוצים או בנייה – חשוב שתדעו יותר על איש מקצוע זה.

קבלן מפתח – הדרך לקשת שירותים רחבה תחת קורת גג אחת!

באמצעות קבלני מפתח או חברות בנייה אשר עוסקות בתחום השיפוצים, ניתן לקבל את כלל השירותים תחת קורת גג אחת, וזאת בזכות העובדה שהקבלן נועד לרכז עבורכם את בעלי המקצוע העוסקים באינסטלציה, חשמל, הקמת תשתיות ועוד.

קבלן מפתח ידאג למומחים בקידוח בטון, בניית מעקות ומדרגות, ביצוע איטום למבנה וכל מה שדרוש על מנת לשפץ מבנה קיים או לבנות מבנה מאפס.

בזמן שאתם בוחרים את חברת הקבלנים או את איש המקצוע המתאים, שימו לב כי אתם בוחרים באדם האיכותי, האמין והמומלץ ביותר שישנו  שנרשם איגוד הקבלנים-קבלת רישיון קבלן.

שירותים של קבלן מפתח

חשוב לדעת כי קבלני מפתח מעניקים את כלל השירותים בתחום הבנייה, החל מביצוע תוספות בנייה, הריסת מבנים הוקמה מחדש, שיפוץ מבנים קיימים, תכנון והוצאה לפועל של פרוייקטים פרטיים או מוסדיים, פתיחת והתקנת מרפסות ושאר פעולות עבור פרויקטים מסוגים שונים.

קבלן זה אמון על הוצאה לפועל של התהליך מתחילתו עד סופו, תוך ביצוע מגוון משימות כדי לפקח על התהליך ולוודא כי כל הפעולות נעשו בצורה תקינה, בטוחה ואיכותית.

לסיכום, קבלן מפתח  מומלץ למשך זו קבוצת עידן 67 שנקראת גם קבוצת עידן נחשב איש מקצוע שמומלץ להכיר, תוך שיש לפנות איליו או אל חברת בנייה מקצועית כבר לפני התחלת תהליכי הבנייה. וזאת כדי לתכנן את מהלך העבודה בצורה נכונה.

 

השכרת פיגומים ניידים

אם אתם זקוקים לפיגום שיאפשר לכם לבצע עבודה בגובה אך גם יאפשר לכם להתנייד סביב מעטפת הבניין או לגובהה, אתם זקוקים לפיגום נייד. ישנם כמובן

קרא עוד »

שיקום מבנים

שיקום מבנים הוא מונח שמתייחס הן לתהליך החיזוק של מבנים מיושנים ורעועים שהוגדרו מבחינה הנדסית כמבנים רעועים הזקוקים לשיקום והן לתהליכי שימור המבוצעים על מבנים

קרא עוד »

תמא 38 – כמה תקבלו ?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים, הפכו מודעים למושג תמ"א 38 , בעוד שרוב בעלי הדירות בבניינים ישנים: מייחלים כי תמ"א 38 יעשה בבניין שלהם. אבל

קרא עוד »

מפקח בניה לבניה קלה

  בניה קלה הוא אחד הטרנדים המובילים בענף הבניה כיום, ויחד עם זאת, יחסית מדובר בשיטת בניה חדשה מאוד, שהניסיון שנצבר סביבה אינו רב. על

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד