מתי צריך לבצע בדיקת קרינה בבית?

אל תפספסו את המחירים שלנו! 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

בדיקת קרינה היא חלק מבדיקות הבטיחות והבריאות הנדרשות במבנים ישנים וחדשים כאחד. אסבסט הוא חומר הוא חומר מסוכן שמצוי לעיתים בבניינים ישנים. כאשר אסבסט נשבר או מתפורר, הוא עלול לשחרר סיבים רעילים לאוויר, המסוכנים לנשימה. בדיקת קרינה עשויה לכלול גם בדיקות לחומרים מסוכנים אחרים, כולל אסבסט.

גם בתהליכי שיפוץ או הריסה של מבנים ישנים, לעיתים קרובות יש צורך להסיר אסבסט בצורה מבוקרת. בעת הסרת האסבסט, חשוב לבדוק אם יש שחרור של חומרים מסוכנים או קרינה מסוכנת.

ובקצרה, בדיקת קרינה היא חלק חשוב מהבטחת בטיחות המבנים, בין אם מדובר בבנייה חדשה, שיפוץ או הריסה של מבנים ישנים המכילים אסבסט. בדיקה זו עוזרת להבטיח שהמבנים בטוחים לשהייה ושאין בהם חומרים או קרינה מסוכנים

היום המודעות שלנו בכל כך הרבה נושאים היא הרבה יותר גבוהה ממה שהיה בעבר. מה שמאפשר לנו לחיות לא רק יותר שנים אלא גם בתוך איכות חיים הרבה יותר טובה ממה שהיה נכון לעבר. בין היתר, היום אנחנו מודעים לנזקים האדירים שעלולים להיווצר בעקבות חשיפה לא מבוקרת לקרינה. כדי שתהיו בטוחים שכל בני הבית שלכם מוגנים הכנו עבורכם מאמר שיסביר איך אנחנו בכל יום מבררים האם יש קרינה במבנים. המטרה שלנו היא כמובן לעזור לכם ולמצוא פתרונות למה שעלול להיות ממש מסכן חיים.

סוגים שונים של קרינה

לא בכל קרינה יש בעיה – אנחנו סופגים קרינה מהרבה מאוד מקורות. המוכרת ביותר היא כמובן הקרינה אותה אנחנו סופגים מהשמש שבקיץ ממש משנה את צבע העור שלנו. אבל יש עוד מקורות שמקרינים עלינו חומרים אלו ואחרים. הנקודה היא שלא כל קרינה היא מסוכנת. לצורך העניין, הקרינה שפולטים מכשירי חשמל מסוימים היא בדרך כלל קרינה ברמה נמוכה באופן יחסי מה שמאפשר לנו למעשה להיעזר בכלים הטכנולוגיים הללו בלי להינזק. אבל, ישנם מקרים בהם כן יש בעיה. זה יכול להיות גג אסבסט הסמוך לגן ילדים אשר התחיל בתהליך התפוררות ושחרור חליקים רעילים החודרים למערכת הנשימה ופוגעים בה, גז ראדון שמתפשט בחלל סגור שאנחנו לא מודעים אליו, אלו יכולים להיות חומרים אחרים שנפלטים מכל מיני חומרים ישנים יותר שנעזרו בהם פעם כדי לבנות את הבית הישן או את הבניין וכן הלאה. כדי שאתם תוכלו להיות בטוחים שאתם ווידאתם הכל ושבני הבית שלכם או העובדים במשרד מוגנים, אנחנו כאן. עם ציוד מתקדם, ידע וטכנולוגיה.

איך מבוצעות בדיקות קרינה?

ישנם מקרים בהם הקרינה נפלטת ממצבור של אנטנות בבית שכן, מה שבהחלט אפשר לשנות ואילו קיימים מקרים בהם האדמה פולטת חומרים שאנחנו צריכים לראות איך אנחנו מצליחים לנתב. חשוב כמובן לזכור שלכל דבר יש פתרון ושהדבר הראשון לעשות הוא לבחון את השטח כדי לקבל שורה של החלטות נכונות יותר בסופו של דבר. אנו משתמשים במכשירים ייעודיים שעברו תהליכי הבטחת איכות מקיפים על ידי גופים המוסמכים לכך ובכך מבטיחים כי הבדיקות שלנו יהיו מדויקות!

לעשות שינוי ביחד!

אנחנו חיים בסביבה שמשנה את פניה כל הזמן ואנחנו צריכים להתאים את עצמנו לכך. היום, הרבה יותר מבעבר אנחנו חשופים לעוד מכשירי חשמל, לעוד אינטרנט, כולנו למעשה מחוברים. כל זה משפיע לרעה על הגוף שלנו. התפקיד שלנו, של אלו שאמונים על בירור הנתונים, לעזור לכם להיות מודעים ולפעול בהתאם לידע שקיבלתם. אנחנו רוצים להיות כאן בשבילכם ולכן אנחנו מכשירים צוות עובדים מסור ומקצועי שבכל פעם מחדש מבצע בדיקות קרינה מקיפות וסקרי אסבסט ברמה גבוהה כדי לתת לכם תוצאות מדויקות.

אנחנו מאמינים כי ביחד אנחנו יכולים לשנות את העולם ואת הסביבה בה רבים חיים בעולם המודרני.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדנו בכתבה:
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!