פיגום אלומיניום

תוכן עניינים

 

 

באופן כללי, המשמעות של פיגום היא מסנה ארעי, שנועד לתמוך בעובד, תוך כדי עבודתו על תיקון או שינוי בנראות חיצונית, כמו גם בנראות פנימית, של מבנה. בעבר, נטו לייצר פיגומים מפלדה, ועם חלוף שנים החכימו, כאשר הנטייה הברורה מאליה, היא פיגום אלומיניום.

 

מדוע בחירת פיגום אלומיניום היא כה מושכלת?

מכוח היות האלומיניום כה קל משקל, לעובדים עמו נוח יותר להשתמש בו, וקל לתמרן עמו, וכי הוא אף ידוע בפחות בלאי מעמיתיו, מה שמאפשר עבודה נוחה ומושכלת עם פיגום אלומיניום. הפיתוחים בשנים האחרונות שנעשו בפיגומי אלומיניום מאפשרים לעובדים עמם חיסכון בהפחתה של רכיבים שבהם עושים שימוש במהלך הפרויקט. הפיגום מאלומיניום מצריך פחות תחזוקה מאחרים, בשל מיעוט חלודה או קורוזיה שעלולה להיווצר במקומות עם נוכחות של לחות. ועוד לא דיברנו על העלות, שכמובן הרבה יותר משתלמת.

פיגום אלומיניום מומלץ בשל יכולת תמרון פנומנלית –

כל פיגום אלומיניום מתהדרת בתכונות מרהיבות של גמישות ושל קלות. אך לא רק בזה. הפיגום מאלומיניום נודע ומבוקש בשל יכולת התמרון האדירה שלו, שכל מי שעובד עמו, נהנה ממנה. פיגום האלומיניום מעצים את אלמנט הרווחיות, תוך כדי כך העצמת קצב העבודה. וזה המקום לציין, כי הוא אף חוסך באופן משמעותי אנרגיה. בדרך כלל מי שעובד עם פיגומי אלומיניום מסתייע עם שרשרת או עם חבל, על מנת לבצע לאפשר בטיחות של עומסים, או הנפה ולתלות פיגומים. באם העובדים ישתמשו לדוגמה בפלדה, כי אז יקשה עליהם השימוש בשרשראות ובחבלים. המענה לכך הוא להשתמש בפלטפורמה חזקה וקלה, הבאה בדמות של פיגומי אלומיניום.

היום בוחרים פיגום אלומיניום, לעומת העבר שבחרו בעץ –

בעבר העץ היה חומר מאוד שכיח בשביל לעבוד עם פיגומים. ברי כי אי אפשר להתעלם מהסגולות שלו, אבל כיום שדרגו את הטכניקות של הבנייה, תוך כדי יצירת מקום של כבוד לסגסוגות של פיגומים, ומרבית בני האדם מעדיפים לבחור פיגום נייד להשכרה מדי יום. פיגומי האלומיניום הפכו להיות תכליתיים בתחום של בנייה. גם ניכרת התפתחות מדהימה שקשורה לייצור שלהם, מה שהביאה אותם למצבם הנוכחי המעולה, וגם הם הפכו למאוד גמישים או עמידים מראשית ייצורם ועד היום. המשקל המועט של האלומיניום מכפיל את הפרודוקטיביות ומקטין בחצי את זמן העבודה. מה שמאפשר עלייה רצינית באפקטיביות שלו בסיום פרויקט. האבולוציה המתפתחת של פיגומי האלומיניום מאפשרת לעשות שימוש במבנים א בהגדלה של תחום הבנייה וההקמה, ואף בתמיכה מסיבית בנראות של הבנייה.

התכונות הבולטות שמאפיינות את האלומיניום מסבות לבחור באפשרות של פיגום אלומיניום –

כדאי שתדעו, כי החומר אלומיניום מהווה את אחד מן המתכות היחידות שמתעדפים בתחום התעופה או ביישום חיצוני, והדבר נובע מכיוון שהוא אינו מייצר קורוזיה, והוא מאוד עמיד. הנוכחות של פיגום אלומיניום מועדפת גם באזורים שבהם מבני נירוסטה, איכותיים ככל שיהיו, לא מספקים את הסחורה.

ליעוץ ראשוני חינם, השאירו פרטים

פיגום אלומיניום

    באופן כללי, המשמעות של פיגום היא מסנה ארעי, שנועד לתמוך בעובד, תוך כדי עבודתו על תיקון או שינוי בנראות חיצונית, כמו גם בנראות

קרא עוד »

עיצוב כחלק מעיצוב פנים

  עצם הרעיון של התייחסות לנושא העיצוב כחלק מתוך מהלך של עיצוב פנים, עשוי להיראות למרביתנו כרעיון מוזר. הרי ברור שעיצוב הוא חלק מפרויקט עיצוב

קרא עוד »
חוק פינוי אסבסט

חוק פינוי אסבסט

חוק פינוי אסבסט חומר האסבסט מוכר לכולם כחומר מסוכן לבריאות, ולכן קיימת מודעות גבוהה יותר להשלכות הבריאותיות שיש למבנים שהגג או אף הקירות בהם עשויים

קרא עוד »

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם!

אנחנו בבית פלוס עוסקים לאורך כל ימות השבוע בפינוי אסבסט, בשבילנו הלקוחות הם לפני הכל לכן חשוב לנו להעניק את השירות הטוב ביותר. פינוי אסבסט הוא עסק רציני ומדובר בבריאות של כולנו, אז קדימה מלאו את הפרטים ובואו נתחיל בעבודה!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו