פינוי אסבסט מחיר

תוכן עניינים

פירוק לוחות אסבסט ופינוי שלהם יבוצע על ידי אנשים אשר התמחו בעבודה עם חומר זה ושקיבלו אישור לעבוד איתו. התהליך דורש דיוק רב, עבודה בכפוף לתקנות ובסופו של דבר יש לפנות את האסבסט לאחר שהוא מכוסה ומוגן, לאתרי הפסולת המיועדים לקליטתו.

עבודת הפינוי תתבצע על ידי אנשי מקצוע שאושרו לעסוק בתחום ובתיאום עם המשרד לאיכות הסביבה או האחראיים ברשות המקומית. המטרה היא לבצע עבודה יעילה בזמן הקצר ביותר כדי למנוע מאנשים להיכנס לאזור ולנשום חלקיקי אבק.

פינוי אסבסט מחיר

פינוי אסבסט מחיר סביבתי

רגע לפני שאפשר יהיה לבחון מה העלויות של עבודת הפינוי יש להבין מהו המחיר הסביבתי הכרוך בהשארת הלוחות. האסבסט יכול להיראות חומר לא מזיק כיוון שאי אפשר לראות את הפירורים והאבק היוצאים ממנו. למעט מקרים בהם הוא שבור ואכול ובהם נראה סיבים יוצאים ממנו, לא נוכל לדעת האם הוא באמת מזיק או לא.

אסבסט כמו כל חומר נוטה להתיישן ועם השנים הוא הופך להיות מסוכן יותר. כמו כן, הוא פריך ויכול להישבר או להיסדק. ברגע שהוא נפגע, יוצא ממנו אבק ונשימה שלו מתקשרת עם עלייה בסיכון להתפתחות מחלת הסרטן ומחלות נשימתיות.

השאלה שיש לשאול היא לא רק כמה עולה הפינוי אלא מהו המחיר הסביבתי והאישי של השארת הלוחות. עבודה וחיים בסביבה עם אסבסט עלולה להיות מסוכנת בטווח של שנים. מסיבה זו נוצר החוק אשר קובע כי אין להשתמש יותר בחומר ושיש לפנות את האסבסט במקומות בהם הוא נמצא.

גורמים המשפיעים על עלויות העבודה

ההחלטה לפנות את האסבסט היא לא ממש החלטה אישית אלא נעשית כדי להגן על האנשים במקום ומכורח החוק. בכל מקרה יש לבצע את הפינוי ועם זאת, ברור כי שאלת העלויות יכולה לעלות אצלך. הגורמים הבאים יכולים להשפיע על פינוי אסבסט מחיר.

גודל השטח שיש לפנות

כמו בכל דבר, ככל שיש יותר עבודה, כך יש צורך ביותר שעות וצוות גדול יותר והמחיר יעלה בהתאם. חשוב לדעת כי בשטחים אשר עולים על 50 מ"ר יש לקבל מראש אישור לבצע את העבודה מהמשרד לאיכות הסביבה. הצוות של הפינוי יפעל כדי לבצע את העבודה ביעילות ובמהירות. המטרה היא להימנע מעבודה ממושכת כדי להפחית את החשיפה של האנשים שעשויים להגיע למקום לאבק.

במידה וישנו שטח גדול שדורש פינוי, יכול להיות שיהיה צורך בציוד מיוחד או צוות גדול יותר והחברה המבצעת תביא את המשימות השונות לידי ביטוי ותכלול אותן במחיר.

מצב האסבסט

כל לוחות האסבסט שקיימים היום הם ישנים, אך לא כולם מתפוררים ושבורים. במידה והחיבורים של הלוחות עם המבנה הם בברגים ושלמים, הצוות שיבצע את הפירוק והפינוי יוכל להוציא אותם בקלות יחסית והוא יצטרך להפעיל פחות מאמץ בפינוי האבק.

במידה והאסבסט מתפורר, העבודה גם מסוכנת יותר (וכך גם השארתו במקום) והיא יכולה להיות מורכבת יותר. יש צורך לפנות את האבק בצורה יעילה ונכונה כאשר אי אפשר לטאטא אותו מהמקום אלא יש לדאוג להרטבה ולפינוי עדין שימנע ממנו להשתחרר לאוויר. אם יידרש יותר זמן עבודה, הדבר יבוא לידי ביטוי במחיר.

מרכיבים מיוחדים שיש להביא בחשבון

כל עבודה היא ייחודית ושונה. ישנם מבנים בהם לוחות האסבסט בולטים לעין והגישה אליהם נוחה. המיקום יכול להיות בעייתי מבחינת החשיפה היום יומית לחומר, אך מבחינת הגישה, כאשר נוח להגיע אל המקום אנשי המקצוע יוכלו לבצע את העבודה במאמצים מינימליים וללא צורך בכלי עזר מיוחדים כדי להגיע לאזור. הם יוכלו לפרוס ניילון באזור ולהתחיל את הפינוי.

במידה ויש צורך באמצעים מיוחדים כדי להגיע לאזור כמו מנוף, פיגומים או שהמקום בו הלוחות נמצאים צפוף וקשה לעבוד בו, החברה המבצעת תביא זאת בחשבון במתן הצעת המחיר. מסיבה זו חשוב לראות את המקום וסוג העבודה לפני שאפשר יהיה לדעת מהו המחיר של הפינוי.

המרחק בין המקום לבין אזור השלכת הפסולת

את האסבסט יש להשליך רק למקום המיועד לכך. ניתן לבחון עם הרשות המקומית או המשרד לאיכות הסביבה לאיזה אתר ניתן להגיע ולקבל אישור להשלכת הפסולת. בשום אופן אין לזרוק אסבסט לפחים רגילים או לפחים שנועדו לחומרי בניין.

בעת מתן הצעת המחיר החברה המבצעת תענה על כל הסעיפים של העבודה ועליה להביא בחשבון את המרחק לאזור ההשלכה של הפסולת. באפשרותך לקבל פירוט של כל הסעיפים ולדעת גם מהי עלות השינוע, בנוסף לעבודה שתבצע החברה. חשוב לציין כי ההחלטה היכן להשליך את החומר תתבצע לאחר בדיקה מול הגורמים הרלוונטיים.

אנו עומדים לרשותך

ברור כי עבודה מול חומר כמו אסבסט דורשת מקצוענות וניסיון רב. לכן, אנו עומדים לרשותך עם צוות שמכיר היטב את העבודה ונכונות לבצע אותה ביעילות מרבית ובהפחתת הסכנות לך ולסובבים אותך. המרכז לפינוי אסבסט ייקח אחריות מלאה לכל התהליך וידאג להשאיר אותך עם מקום בריא למחייה בסיום העבודה.

ליעוץ ראשוני חינם, השאירו פרטים

פינוי אסבסט מחיר

קישורים לקידום אתר בגוגל

קישורים הם אחד מהקריטריונים הכי חשובים בתהליך של קידום אתר בגוגל. קישורים הם חלק ממנגנון שבעזרתם מנוע החיפוש גוגל מקדם את האתרים שקיימים ברשת האינטרנט.

קרא עוד »

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם!

אנחנו בבית פלוס עוסקים לאורך כל ימות השבוע בפינוי אסבסט, בשבילנו הלקוחות הם לפני הכל לכן חשוב לנו להעניק את השירות הטוב ביותר. פינוי אסבסט הוא עסק רציני ומדובר בבריאות של כולנו, אז קדימה מלאו את הפרטים ובואו נתחיל בעבודה!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו