החלפת גג אסבסט מחיר וחשיבותם של אנשי המקצוע

תוכן עניינים

האסבסט נמצא כחומר רעיל אשר עלול להגדיל את הסיכון להתפתחות סרטן ריאות, מחלות נשימתיות ועוד. הימצאות הלוחות בגגות, בבתים פרטיים, מבנים ציבוריים ותעשייתיים, דורש תשומת לב רבה. כל עוד הגג עומד בשלמותו, ללא כל מפגע, יכול להיות שהוא לא מזיק ולא מהווה סיכון. אפשר לבדוק את מידת האבק של האסבסט במקום עם מכשיר המיועד לכך.

אי אפשר לראות את האבק של האסבסט ולא להריח אותו. במידה וישנו אבק, ננשום אותו והוא יחדור בקלות אל תוך הגוף. במבנים עם גגות מאסבסט יש לבצע מעקב ולבדוק כי הם אינם מתפוררים כאשר עדיף לבצע פינוי והחלפה בהקדם.

כיצד מתבצעת החלפה של הגג

ההחלפה של הלוחות תתבצע בחומר אחר שאינו מזיק. יש לבחון את השטח, להבין כיצד לגשת ללוחות ולהכין את המקום על ידי פריסה של ניילון המתאים לעבודה מסוג זה על הרצפה. יש לשטוף את האסבסט כדי להכביד עליו ולמנוע מהאבק להתעופף באוויר. ברור כי עבודה לא מקצועית עם החומר עלולה לגרום לנזק רב ולכן יש מתודת עבודה מדויקת לפירוק, פינוי והחלפת החומר.

לאחר שהאזור מוכן לעבודה והגג רטוב אפשר להתחיל בפעולת הפירוק. אין להשתמש במכשירים שלא לצורך, אין לשייף או לחתוך את האסבסט כיוון שכל פעולה שכזו עלולה לשחרר לאוויר עוד חלקיקי אבק. לאחר שהלוחות פורקו הם יכוסו בניילון ייחודי וחזק ובשתי שכבות. יש להעמיס את כל השאריות בזהירות על רכב הפינוי ולהעבירם למטמנה המיועדת לכך.

ברגע שכל לוחות האסבסט פונו יש לבצע בדיקה לנוכחות אבק ולבדוק כי האזור מתאים למחייה. במידה וכך, אפשר להתחיל לבנות את הגג החדש. ההחלטה איזה גג לשים היא החלטה אישית כשישנן מספר אפשרויות ויש להתאים בין הצורך במקום לבין החומר הנכון. לאחר שהצוות המקצועי סיים לפרק את הגג ולאחר שהמקום נמצא נקי משאריות יוכלו להיכנס למקום אנשי מקצוע נוספים, אם זו תהיה הבחירה שלך.

החלפת גג אסבסט מחיר

כדי להבין כמה עולה החלפה של הגג צריך לבחון את המקום. יש לבדוק את היכולת לגשת אל הלוחות ולבדוק גם את המצב הנוכחי של הגג. כמו כן, ההחלטה כיצד ובאיזה חומר להשתמש בגג החדש יכולה להשפיע על הצעת המחיר שתתקבל מהחברה. בכל מקרה, מי שיציע לך הצעת מחיר צריך לקחת את כל הגורמים בחשבון ולהציע הצעה שתכלול את עבודות ההכנה, הפירוק, הפינוי וההחלפה של הגג.

בירור על החלפת גג אסבסט מחיר יעלה תוצאות של 450-550 ₪ למטר מרובע ומחיר זה יכלול את העלות של הגג החדש. החברה שתגיע אליך צריכה לקחת אחריות מלאה על העבודה ובמידת הצורך לדאוג לקבלת אישור מקדים לביצועה.

חשיבותם של אנשי המקצוע

עבודות של פירוק לוחות אסבסט דורשות תשומת לב רבה והבנה של הסכנות השונות שיכולות להיות במקום. בטיפול לא נכון האסבסט ישחרר אבק רעיל ויהווה נזק לאנשים שמטפלים בו ולאנשים שיחיו ויעבדו באזור לאחר סיום העבודה. לכן, חשוב מאד להגיע אל מומחים בתחום ולא להסתפק בקבלנים אשר מכירים מעט את החומר.

במהלך העבודה יש לנקוט בכל אמצעי הזהירות ובהם לבישת חליפה, שימוש במסכה וכל אמצעי הגנה. יש לסמן את האזור כאזור עבודה ולהימנע מכניסה של אנשים לא מורשים למקום. את כל החומר יש לפנות באופן התואם את התקנות ולאתרי ההטמנה המיועדים לכך בלבד.

רק אנשי מקצוע שמכירים היטב את החומר והאתגרים שלו יוכלו לבצע את העבודה הטובה ביותר. המרכז לפינוי אסבסט עומד לרשותך עם צוות מנוסה ויבצע את ההחלפה במקצועיות ודיוק רב.

ליעוץ ראשוני חינם, השאירו פרטים

החלפת גג אסבסט

עיצוב כחלק מעיצוב פנים

  עצם הרעיון של התייחסות לנושא העיצוב כחלק מתוך מהלך של עיצוב פנים, עשוי להיראות למרביתנו כרעיון מוזר. הרי ברור שעיצוב הוא חלק מפרויקט עיצוב

קרא עוד »
חוק פינוי אסבסט

חוק פינוי אסבסט

חוק פינוי אסבסט חומר האסבסט מוכר לכולם כחומר מסוכן לבריאות, ולכן קיימת מודעות גבוהה יותר להשלכות הבריאותיות שיש למבנים שהגג או אף הקירות בהם עשויים

קרא עוד »
מחיר פינוי אסבסט

מחיר פינוי אסבסט

מחיר פינוי אסבסט חומר האסבסט שימש מאות שנים את העובדים בתחום הבנייה, זאת הודות לתכונותיו הגבוהות בבידוד תרמי ואקוסטי. כיוון שהאסבסט הוא חומר מינרלי גבישי,

קרא עוד »
פינוי גג אסבסט מחיר למטר

פינוי גג אסבסט מחיר למטר

פינוי גג אסבסט מחיר למטר המשרד להגנת הסביבה מזהיר בפני הסכנות הטמונות בחומר האסבסט, כיוון שמדובר על חומר העשוי ליצור אבק מזהם ומסוכן לבריאות. על

קרא עוד »

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם!

אנחנו בבית פלוס עוסקים לאורך כל ימות השבוע בפינוי אסבסט, בשבילנו הלקוחות הם לפני הכל לכן חשוב לנו להעניק את השירות הטוב ביותר. פינוי אסבסט הוא עסק רציני ומדובר בבריאות של כולנו, אז קדימה מלאו את הפרטים ובואו נתחיל בעבודה!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו